Kullanım Koşulları

Bu sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, Dansedelim.com veya bağlı şirketlerine aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahipleriniz izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Site içinde kullanılan dans ve spor ile ilgili bilgiler değişik kaynaklardan alınmıştır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kar amacıyla dağıtılamaz.

dansedelim.com sitesindeki bağlantılar sizi dansedelim.com ağının dışına götürebilir. dansedelim.com, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiçbir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. dansedelim.com bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. dansedelim.com, dansedelim.com'a bağlı şirketler veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali veya cezai zarar, ziyan veya hasardan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki herşey olduğu gibi sunulmaktadır. dansedelim.com veya bağlı şirketlerinden herhangi biri, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten dansedelim.com sorumlu tutulamaz.

İnternet aracılığıyla dansedelim.com'a ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, fikir, grafik, v.b. dahil), size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca dansedelim.com'un mülkiyetine geçecektir. Ayrıca, bu tür bilgiler tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, dansedelim.com Web Sitesine, velilerin veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından dansedelim.com (Eprom Bilgi İşlem Hizmetleri) sorumlu tutulamaz.

Taylan Peker