referanslar

.

TAYLAN PEKER

LESLEE BENDER

THE PILATES COACH MASTER TRAINER

Leslee Bender, Fitness sektöründe 25 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir ve IDEA Incstructor of The Year'da 2010 yılı finalistliğine kadar yükselmiştir. 20'den fazla ülkede çalışmaları uygulanmaktadır. Geliştirdiği Bender Çalışma metodu ile fitness alanında önemli isimler arasında yerini almıştır. 30'dan fazla DVD yayınlamış ve 'Core Training' üzerine bilinen en güvenli metotlardan birini yaratmıştır. 2011 yılında Gray Institute of Applied Functional Science'deki eğitimlerini de tamamlamış bir fitness profesyonelidir.

Lawrence Bıscontını

.

Lawrence Biscontini, MA, has made fitness history as a Mindful Movement Specialist as the first recipient of multiple awards from ACE, IDEA & Inner IDEA, Can Fit Pro, and ECA since 2002, currently serving as Senior VIP Consultant for the American Council on Exercise (ACE) and Power Music®. He creates group fitness and personal training programming on an international level for clubs and spas, including Equinox, 24 Hour Fitness, Gold's Gym International, Bally, and Golden Door Spas, where his creations received the Conde Nast Traveler Awards' tenth place in the world for innovative spa programming. Lawrence has been Spa Consultant and Trainer for leading international spas in Europe, Asia, and the USA. As Nutritional Counselor, Lawrence has created complete nutritional menus for spas from Manhattan to Mykonos. Lawrence as Movement Specialist enjoys celebrity clients like cast members of ABC TV's soap opera "General Hospital," and appears on news (CNN Headline News) and television ("LIVE! With Regis and Kelly"). He is a Registered Yoga Alliance Teacher, an AFAA Certification Specialist and Contributing Author to industry magazines like AFAA's American Fitness, IDEA's Fitness Journal, and Spa Asia. His affiliations include FG2000, BOSU, Beaming, Bender Ball, G Series Fit Gatorade, Gliding, and Savvier. Hisbooks include the most recent Musings & Meals, and Cream Rises: Excellence in Private & Group Education. A percentage of all of his website sales goes to his charities of choice, and to inspire career wellness development, he has instituted several Biscontini Scholarships for the fitness and spa community and "Yo- Global," a program to take yoga to the underprivileged. Find Lawrence at www.findlawrence.com.

Taylan Peker
Taylan Peker

MICHAEL KING

PILATES

Michael King 34 yıldır Pilates üzerine çalışmaktadır. Kariyeri Londra Modern Dans Okulu'nda dansçı olarak başlar. 1982'de Covent Garden - Londra'da gelişmekte olan Pineapple Dans Stüdyoları'na bağlı olarak kendi dans stüdyosu 'Body Control'u açar.

İki yıl sonra ise Houston Ballet Şirketi'nden gelen teklif ile kendisini, 1990 yılına kadar kalacağı ve gruba bağlı Pilates stüdyosunu yöneteceği Texas'da bulur. 6 yıl boyunca Houston Ballet'in desteğiyle A.B.D.'deki bir çok stüdyoyu ziyaret eder ve bir çok eğitime katılır. New York'daki 'Pilates Studio'da Carla Trier ve Romana Kryzanowska ile çalışma şansı bulur. Daha sonra Los Angeles'da 5 yıl boyunca Voight Center'da fitness programları eğitmeni olarak görev yapar, bu dönemde aralarında Winsor Pilates'in yeraldığı bir çok stüdyoda eğitimler verir. 1995'de Avrupa'ya geri döner ve İsviçre'de geçirdiği iki yılın ardından tekrar Londra'ya yerleşir. Burada Pilates Institute'u kurar ve 2008 yılına kadar yöneticiliğini üstlenir. Kendi adıyla açtığı Michael King Pilates'i de işletmeye devam etmektedir. 1980 yılından beri Fitness ve Pilates alanlarında eğitimler veren Michael King dünya çapında büyük bir üne sahiptir. Halen 30'dan fazla ülkede Michael'ın programları öğretilmekte ve uygulanmaktadır. Bu eğitimler aynı zamanda ulusal ve uluslararası standartların gelişiminde önemli rol oynamaktadır.

Yukarı