Samsun 19 Mayıs Üniversitesi BESYO.

Butik olarak hizmet verdiğim stüdyomda Kişiye Özel Spor Koçluğu, Functional Training, Pilates (Mat/Reformer/Hamile), Dans, Zumba, Koçluk eğitimleri vermekteyim.

9 yaşımda Halk dansları ile dans hayatım başladı. Break Dans, Electric Bougi, 90'lı yıllarda Techno, 2000 li yıllarda da Modern Dans, Arjantin Tango, Sosyal Latin Dansları (Salsa, Bachata, Cha Cha Cha, Kizomba) yaptım. Türkiye Dans Sporları Federasyonu'nda Sertifikalı Sosyal Latin Dansları Antrenörüyüm.

Bunun yanı sıra Uluslararası Fitness Sertifiklarına Sahibim. Fitness eğitimlerimin tamamını Amerika'da AFAA , ECA ve NASM Kurumlarına ait Master Trainerlardan ve onların eğitim programlarını aldım. Sertifika ve Belgelendirme bilgileri aşağıdadır.

The Pilates Coach programları; Dr. Gary Grey Institute ve Dr. Chuck Wolff 'un araştırmaları ile her yıl yenilenmekte ve yeni bilimsel bulgulara göre dizeyn edilmektedir. The Pilates Coach A.B.D'de; NAFC (National Association of Fitness Certification) tüm Uluslararası Sertifika programlarını denetleyen kuruma bağlıdır.